Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/hausman2/domains/nowa.bazapowierzchni.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/hausman2/domains/nowa.bazapowierzchni.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525 lokal 300 m2 - Ogłoszenia | Poszukujemy lokali do wynajęcia BAZApowierzchni.pl
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

lokal 300 m2

674
Cena: 55,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Powiat: wodzisławski
Miasto: Wodzisław Śląski
Kod pocztowy: dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ulica: dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Telefon: dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
   
dodano: 2016.01.18
ważne do: 2100.02.17
wyświetleń: 614

Szczegóły oferty:


300m2 lokal w samym centrum Wodzisławia Śląskiego do wynajęcia
Lokalizacja.
Wodzisław Śląski, to pierwsze duże miasto leżące przy DK 78, łączącej Republikę Czeską z Polską poprzez przejście graniczne w Chałupkach, charakteryzuje się nieograniczonymi możliwościami i potencjałem.
Wodzisław Śląski zlokalizowany jest u wlotu autostrady A1, a w odległości kilkunastu kilometrów znajdują się trzy węzły komunikacyjne autostrady: w Mszanie ( 5 km), Świerklanach ( 9 km) i Gorzyczkach ( 7 km). Dzięki bliskości tej autostrady, w bardzo krótkim czasie można dojechać do węzła autostrad A1 i A4 w Sośnicy.
Sama kamienica w której umieszczony jest lokal znajduje się 50 m od Rynku na głównej ulicy handlowej, Generalny remont wykonany w 2013 roku sytuuję ją jako najbardziej reprezentacyjną na starówce
Potencjał miasta
Wodzisław Śląski jest miastem liczącym 50 000 mieszkańców. Jako centrum powiatu wodzisławskiego, wraz z przyległymi gminami, tworzy aglomerację zamieszkiwaną przez 160 000 mieszkańców. Gęstość zaludnienia oraz rozmieszczenie ludności w promieniu 100 km od Wodzisławia Śląskiego, charakterystyka aktywności gospodarczej i ogólna struktura lokalnego przemysłu i handlu dobrze warunkują potencjał rozwojowy miasta. Dziesiątki tysięcy mieszkańców okolic Wodzisławia stanowią sporą siłę nabywczą. Wodzisław Śląski jest jednym z miast zlokalizowanych w pobliżu śląskiego obszaru metropolitalnego, który nie tylko w skali polskiej, ale też europejskiej, wyróżnia zagęszczenie sieci osadniczej. W zasięgu 100 km od miasta mieszka ok. 9 mln ludzi.
Koszty najmu i eksploatacji
Czynsz miesięczny 55 zł netto za m2
Oddzielne ogrzewanie gazowe , budynek energooszczędny , niskie koszty eksploatacyjne
Energia – osobny licznik
Woda – podlicznik
Lokal po remoncie w 2010 roku oraz odświeżeniu w 2015, płytki ceramiczne , podwieszane sufity , instalacja elektryczna i oświetleniowa , wentylacyjna i klimatyzacyjna . Możliwość poddzielenia na dwa lokale z odrębnymi wejsciami.
Pozdrawiam
Urszula Dybiec
509828344 biuro@zoolandia.eu
Reklama